Köyümüze ait Cami 1940'lı yıllarda yapılmış olup, ihtiyaca cevap vermediğinden dolayı yeni bir Cami ihtiyacı hasıl olmuştur. Her ne kadar köyümüzde yerleşik ikamet eden ve ibadet eden insan sayısı baz alınarak bakıldığında yeterli gibi görünsede, göç veren bir köy olmamız nedeniyle il dışında vefat eden köy sakinlerimizin cenazeleri köyümüze getirilmekte ve Dini bayram günleri ile yaz aylarında artan nüfus Devamını oku..
Derneğimiz Ağustos ayı itibariyle tüzel kişiliğine kavuşmuş olup, halen dernek üye kabul çalışmaları ve Köy Muhtarımız ile birlikte yasal izinlerin alınması işlemleri takip edilmektedir. Camimiz ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Devamını oku..
Derneğimize, Tüzükte yazılı amaçları benimseyen, yasal engeli bulunmayan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip 18 yaşını bitirmiş herkes üyelik başvurusunda bulunabilirler. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve gerekli belgeleri ekleyerek yapacakları başvuru Yönetim Kurulu'nun değerlendirmesinde başvuru sahibi üyelik koşullarına uygun görüldüğünde üyeliğe kabul edilmiş olunur. Devamını oku..
Dernekler Müdürlüğü kanunları gereğince Derneğimizin aidatı Aylık 10 Lira,  Yıllık 120 Liradır. Devamını oku..
Derneğimize üye olmak için sitemizde bulunan formu doldurarak, kimlik fotokopisini eklemeniz yeterli olup, köyümüzde Dernek yetkililerine müracaat ederekde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun